Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

Şirket ayrıntıları
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Kartal Bulucu
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 60% - 70%
Şirket tanımı

 


 

Shenzhen Ruiyihong Tech Co., Ltd., established in 2009, located in Shenzhen China, is a manufacturer of Intelligent Remote Control Bait Boats with well-equipped testing facilities and strong technical force. Shenzhen Ruiyihong Tech Co Ltd, 2009 yılında kurulan, Shenzhen Çin bulunan, iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile Akıllı Uzaktan Kumanda Yem Tekneler üreticisidir. We own several patents, CE and other certificates. Birkaç patent, CE ve diğer sertifikalarımız var.

Başlangıçta daha akıllı hale getirmek için ürüne tam dijital dubleks, GPS otomatik navigasyon yelkeni, elektronik pusula ve diğer gelişmiş teknolojileri uyguluyoruz.

İleri teknoloji, yüksek kalite, uygun fiyat ve şık tasarımları ile, ürünlerimiz yaygın olarak kullanıcılar tarafından tanınan ve güvenilen ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilir.
Yem tekne kalite kontrolü:
PCB prosedürü: macun ----- testi ----- sürekli yüksek sıcaklık yaşlanma atölyesinde 72 saat test ----- tekrar test ----- depoya girin.
Yem teknesi prosedürü: ----- kapalı test ----- gölde test ----- kapalı tekrar test ----- paketini birleştirin.
    
We only sell our products to the distributors that own exclusive agency rights in their respective country or region for protecting their interests. Ürünlerimizi yalnızca kendi çıkarlarını korumak için kendi ülkelerinde veya bölgelerinde münhasır acentelik haklarına sahip distribütörlere satıyoruz. OEM service is offered for every distributor. Her distribütör için OEM hizmeti sunulmaktadır.


Biz currently aramak Dünya çapındayerel ajanlar olabilir distribütörler. Biz gelecekteki iş işbirliği ve karşılıklı başarıya ulaşmak için bize hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

 

Sertifika
Standart:
Sayı:
Yayımlanma tarihi:
Bitiş tarihi:
Kapsam/Aralık:
Tarafından verilen:
Standart:
Sayı:
Yayımlanma tarihi:
Bitiş tarihi:
Kapsam/Aralık:
Tarafından verilen:
sohbet
Teklif isteği
Dil değiştir